Boğazın Büyüleyici Sahil Konutları Alıcılarını Bekliyor

Boğazın Büyüleyici Sahil Konutları Alıcılarını Bekliyor
facebook google plus twitter

Boğaz'ın 60 sahil konut yeni sahipleri bekliyor. Satılık konut fiyatları değişebilir 95 milyon $ arasında 4.5 milyon dolar.

İstanbul Boğazı 60 denizler satılmak için bekliyor. Sahil fiyatları 95 milyon $ ' dan 4.5 milyon dolar aralığında. Sahil Daire fiyatları 1 milyon 750 bin dolar ve 12 milyon dolar arasında olması bekleniyor. Qatarians bu muhteşem sahil konutlarda büyük ilgi gösteriyor.

SAHİL KONUTLARI YÜZDE 10'U SATILIK

Boğaz'ın iki yakasında toplam 600 sahil konutlarda ve 366 tarihi eser olarak kabul edilir. Şimdi 30 tarihi eserler şunlardır 60 konut satışa sunulmuştur. Ayrıca yaklaşık 40 sahil daireler de satışa sunulmuştur. Denizin fiyatlar ve sahil Daire en büyük etken rıhtım konumu, tarihi değeri ve uzunluğu.

BEBEK, YENİKÖY, VANİKÖY, KANDİLLİ VE ANADOLU HİSARI BU KONUTLAR DAHA DEĞERLİDİR

Avrupa yakasında, Bebek ve Yeniköy Anadolu yakasında, Vaniköy, Kandilli ve Anadolu Hisarı olarak konaklar çok değerlidir. Daire fiyatları arasında 12 milyon $ 1 milyon 750 bin dolar iken satış için 60 seaside reseidences fiyatı 95 milyon $ ' dan 4.5 milyon dolar değişir.

EN PAHALISI İSE 95 MİLYON DOLAR

Gayrimenkul Danışmanı Sinem Ayikcan Yilmaz sahil konutlara yabancıların ilgi çok yoğun olmuştur dedi ve ekledi:

"Yabancıların böyle bir düşünce var: dolar o kadar yüksek ki, bizim paramız TL açısından çok değerli, o yüzden özelliklerini TL ile satılıyor, böylece daha fazla ve daha iyi bir emlak satın almak için bir şans. Şimdi yeni yasa, dolar ve euro telaffuz edemez, şimdi TL rakamları tüm dönüştürmek için var, yerli müşterilerin yüzde 40, yüzde 50 indirim talep ediyorlar. Türkiye ve yurtdışında iki farklı kategoride yaşayan insanlar ayrıldılar. En yüksek talep çoğu Arap ülkelerinden. Özellikle Katar geliyor. çok önemli iki sahil konutları, daha önce Qataris satıldı. Bir sarıyer'de Kocataş İkamet çağrıldı ve diğeri Yeniköy yılında Burhaneddin İkamet oldu. Özelliği bu tür Boğaz'da çok az kaldı bu nedenle bunların fiyatı çok yüksek. Belki bir sahil Sarayı olarak nitelemek ve de Zeki Paşa İkamet olacağını bir ikamet sayabilirim. Özellikleri Bu tür talebin ciddi miktarda çeker. Büyük aileler yaşayamaz bu özellikleri büyük ölçüde talep edilmektedir. "