Doğal Bir Güzellik Olan Yeşil Vadi'de Kamp Yapmak

Doğal Bir Güzellik Olan Yeşil Vadi'de Kamp Yapmak
facebook google plus twitter

Muğla Fethiye bölgesinde (Yeşil Vadi) uzun Yeşil Vadi ağaç dalları ve su üzerine kurulan kamp çadırları ile ziyaretçilerine farklı bir tatil fırsatı sunuyor 20 içinde yer alan “gizli” bir yerde kilometre.

• Yanıklar bölgesinde turistlerin uğrak yerlerinden biri olan yeşil Vadi, doğa sever kamp yanı sıra gün ziyaretçilerin ilgisini çekiyor.

Doğa severler için bölgede bir girişimci olan Mustafa Ergünce, su üzerinde çelik halatlar ile kamp çadırı kurdu • ve 3 ila 10 metre yüksekliğinde ağaç dalları.

Platform ahşap merdiven ve çadır ile kamp tırmanma Dalı çadır sallanan kalıyor ve doğa ile yalnız kalmak için fırsat bulacak. Çay üzerine kurulmuş tahta platformlar üzerinde dinlenmek için fırsat sunan, vadi ziyaretçilerin doğal havuzları serinlemek için bir fırsat sunuyor.

"OLAĞANÜSTÜ BİR KAMP YAŞAM SUNUYORUZ"

İşletme Müdürü Mustafa Ergünce, yaptığı açıklamada, insanlar sıcaktan serinlemek için geldi. Kampta kalanlara buz gibi suda yüzmek ve su üzerine kurulmuş salıncaklara binmek sonra devam etti:

•"Kendi çadır ve diğerleri getirmek ve kurmak çadır bizim kalmak isteyen olabilir isteyenler de istedikleri gibi yapabilir. Ağaçların tepesinde, çadır yaptık, çelik halatlar duran, su pavyonlar inşa edilmiş. İnsanların konaklama için önceden rezervasyon 1-2 ay yaparak gel. Kendi çadırını getiren bu çadır bizim 60 TL ödeme kalmayı tercih eden 25 TL ve diğerleri ödüyor. Normalde çadır bizim otel odasında bulmak istediğiniz her şeyi bulabilirsiniz. Havada sallanan bir çadır, havada sabit, su üzerinde sabit, su üstünde yüzen ve olağanüstü bir kamp yaşam imkanı sunuyoruz. Burada bulunan herkes bu ezici duygu yaşayabilirsiniz.”

• “SON DERECE HUZURLU BİR ORTAM”

İlk tatil geldi nerede Fethiye, doğası muhteşem olduğunu daha önce kalan Gizem Aslandal, dedi. Doğada olmak isteyenler Yeşil Vadide bir tatil olması gerektiğini vurgulayan Aslandal, şöyle dedi:

"Su üzerinde kalmak için çok güzel bir duygu, özellikle de doğa ile entegre etmek istiyorsanız. Doğa ile bir olmak isteyenler buraya gelmen gerekir. 5 metre yerden kaldık ve hareket ediyordu. Şehir hayatı, gürültü, egzoz, herhangi bir ses uzak, son derece huzurlu bir ortam... Bir yer. "

İnternet üzerinden Yeşil Vadi gördüğü arkadaşlarıyla tatilde olan Fırat Dindar, dedi. Belirterek bu kamp alanı ve buz yeşil alan-soğuk su, Dindar, gerçekten çadırların etrafında ve tesislere verilen tüm yayıldı nasıl memnun olduk "dedi. Yüksek irtifa çadırlarımızı kurduk. Uyumak çok rahatlatıcı oldu.