Firma Geçmişi

Firma Geçmişi
 • Yazlık evler Gayrimenkul Türkiye emlak ajansı. 2002 yılında Antalya'da kurulmuştur. Büyük şehir, intarnetional havaalanı, ilgi bölgesinde bir Rönesans placec, çok popüler bir turizm merkezi.

  At başından... 2002
 • Realt on emlak piyasasında climmate değişiyordu törenler ve ana ofis taşımak için bir karar alındı. Küçük ili Norveç halkı arasında son derece popüler oldu reasone. Kuzey ülke insanları en uzun mevsimi, sıcak yaz ve kışlar bölgenin sevdim.

  Biz taşındıktan Alanya 2003
 • Şirketin iş yanlarından biri de kiralama ve daire ve Villa kiralama gibi oldu. Daha bu iş Lara'nın gayrimenkul piyasasına yatırımların daha da belirginleşti karlılık büyüyordu. Şirket Norveç emlak ajanslarından biri ile ortaklık başladı. Yaz Eve gelecekte kira için onlara vermek için iki ikiz Villa satmak için anlaşma yaptı.

  Anlaşma ile Norveç müşterilerine 2004
 • Satış servis Yazlık ev iyi bir üne almak için iyi bir şans gaved sonra düşünülmüş-ilk sözleşmeleri ve iyi. Ve uluslararası ortaklık ile devam etmek. Zorlukların üstesinden geldiğimiz, tecrübe ve yaratıcılığımızı yardımıyla yüksekliği standartları olduğunu düşündüm , yabancı insanları anlamak başardık. Ve Avrupa pazar taleplerine konsantre olmaya başladık.

  Avrupa pazarı ve yüksek standartları 2005
 • Şirketin birincil emlak piyasası odaklanmaya başlıyor. Adım ajans gayrimenkul proje oluşturma hakkında daha fazla bilgi almak için ve sadece yüksek kaliteli özelliği ile çalışmak için izin verin. Yeni strateji itibarını artırmak için yardımcı olur.

  Odak birincil emlak piyasası 2006
 • Mart ikinci ve üçüncü ofis dünya ve Türkiye, İstanbul "İkinci capitall", en eski şehirlerinden biri Bodrum ve açıldı. Multi-ofis yapısı olan bir başlangıçtı.

  Diğer ofis 2007
 • 2008 yılı sonunda kırsal özellik birkaç Yan proje tamamlandı. Bu Yaz Ev yüksek bir ilgi noktası oldu . Ana ofis ve resort ile şehir arasındaki mesafe az oldu. Ajans Tarafında ülke yan özelliği de yayılır.

  Yan emlak piyasası 2008
 • Rusya'da kriz hakkında haber Türkiye için çok hızlı gelmedi. Ve iyi bir şanstı. Yazlık parçası St Petersburg yabancı emlak Sergisi katıldığını çok az ajanslardan biri oldu. Ve Rus müşteriler için satışlar başlatarak başarı var.

  Rus Pazarı ve krizler ve iyi şanslar 2009
 • Flamanca konuşan ülkeler müşteri ile çalışan ve Rus müşteriler çok farklı olduğu ortaya çıktı. Daha fazla Alanya sahil de fin alıcılar ile popüler oldu. Yüksek yöneticilerin kişisel konuşma yerel Tang olan necessoty ile karşı karşıya. Müşterilerimize kolaylık sağlamak için İngilizce, Almanca, Douche, Slovakya, İsveç, Rusya, Polonya, Finlandiya dilleri konuşuyor: ajan tuttuk.

  Daha fazla uluslararası Malzeme 2010
 • Yıl başından bu kısmı Ukrayna gayrimenkul sergide alarak üstüne çıkmıştı. Beyaz Rusya müşteri ilk satan ve yıl sonunda geldi.

  Kuvvetlendirme çalışması ile BDT ülkeleri 2011
 • Şirket sadece yüksek kaliteli projeler satıcı firmanın saygınlığı var , farklı bölgelerde reklam yapmak daha kolay oldu. Doğu bilgi stratejisinin yeni hedef oldu. Ve Yazlık evler Kazakistan müşteriler iş yayıldı . Kazakistan, vb "Mülk ve tatiller" Kazakistan "emlak Uzmanı", "Uluslararası Konut" gibi popüler baskı sürümleri reklam yardımıyla.

  Kazakistan ajansı ortaklığı 2012
 • İnanılmaz proje Kamyon Kraliçe gelişen başlangıcı. Yapım süreci yüksek kaliteli malzeme ve ekipman kullanarak tutuyordu. İç mekan son derece modern tasarımı yapıldı ve cephe dekorasyon için neo - inşaat kararlar kullanılmıştır.

  Kamyon Queen Residence 2013
 • Karşılıklılık kuralı Türkiye'de durdu, tüm vatandaşlık Türkiye'deki daireler ve evler satın almak için izin verilir. Mısırlılar, Suudi, Libyalı, Cezayirli, Tunuslu ve diğer birçok GCC vatandaşları Türkiye'de mülk hakkında büyük bir ilgi göstermeye başladı. Arapça konuşma bölümü geliştirdik. Ve aynı yıl Farsça ajanlar konuşan çalışmaya davet ediyoruz. Şimdi ofiste iki en çok konuşulan dil olabilir

  KÖRFEZ ülkeleri müşterilerine 2014
 • İşin ilk yıl tüm Yaz boyunca ev ve reklam üzerinde etkin pozisyon tutuyordu . Resim, ajansı adı tanınması tanıtımı için kullanıyor. Türkiye ve yurt dışındaki kitle iletişim kanalları kullanarak. 9 ana dilde bilgi doğrultusunda internet sitesi: İngilizce, Almanca, Hollandaca, Türkçe, İsveççe, Rusça, Lehçe, Arapça, Farsça ya da Türkçe. Akdeniz, Ege ve Marmara kıyısındaki en popüler ve tanınmış emlak ve inşaat şirketi.

  Reklam her zaman önemli 2015
 • 2016