Giresun Şebinkarahisar Fotoğrafçılar İçin Eşsiz Kareler Sunuyor

Giresun Şebinkarahisar Fotoğrafçılar İçin Eşsiz Kareler Sunuyor
facebook google plus twitter

Giresun Şebinkarahisar geceleri doğal ve tarihi alanlar yanı sıra yıldızlar görüntülemek isteyen amatör ve profesyonel fotoğrafçıların tercihleri arasında yer alıyor.

Giresun bir ilçesi olan Şebinkarahisar doğal ve tarihi yerlerinin geceleri yıldızların ve gökyüzünün fotoğrafını çekmek isteyen amatör ve profesyonel fotoğrafçıların ilgisini çeker.

Çağlayan köyünde 50 metre yükseklikten akan şelale ve çevresi geceleri yıldızların fotoğrafını fotoğrafçılar hoş geldiniz.

Şelalenin yanı sıra, Kılıçkaya Baraj fotoğrafçılar yıldız çekim için tercih ettiği alanlardan biridir.

Şelale Şelale bölgesinde önemli turizm merkezlerinden biri olan ve 4 mevsim İlçelerde amatör ve profesyonel fotoğrafçılar bekledikleri Belediye Başkanı Şahin Yılancı, yaptığı açıklamada, dedi.

Şehrin birçok bölgesinde yıldız bir atölye yaptıklarını Giresun Fotoğraf Sanatı Derneği Engin Ayyıldız, üye de belirtti.

Bizi çeken şey, şelale, şehir ışıklarından uzakta olduğu için, çok yüksek kaliteli fotoğraflar neden olarak: "Şebinkarahisar bu sefer çalışma gerçekleştirdiler Ayyıldız bu açıklama tam olarak bu. “

Şebinkarahisar Kalesi, Meryem Ana Manastırı ve kiliseleri ve İçeriğini Barajı da yıldız fotoğrafçılık için çok önemli olan Ayyıldız belirtti.