English Pусский Deutsch French Svenska Türkçe Norsk Nederlands Polski Slovenčina Suomeksi العربية فارسی 中国

OUR TEAM

Summer Home Gayrimenkule Hoş Geldiniz!

Summer Home Gayrimenkul harika sahil kasabası, ana ofisi olan Alanya'da, merkezi Damlataş bölgesinde yer alır. Mavi Bayrak sertifikalı Kleopatra Plajına yakın Summer Home Gayrimenkul Sahibi, emlak piyasasında uzun yıllık tecrübesi olan lisanslı bir emlak komisyoncusudur. Deneyimlerimiz ve mutlu müşterilerimiz Alanya'da bizi ön plana çıkaran nokta oldu.

Aradığınız kaliteli, rahat daireler, lüks villalar yada huzurlu bir ortam, bunların hepsi Summer Home Gayrimenkulde mevcut. Rüyaların gerçek olduğu en güzel tatil yerlerinden birinde hayal ettiğiniz o ev, sizin için hazır.

Tanımadığınız bir ülkede mülk yatırımı ciddi bir karardır, Summer Home Gayrimenkul, Türkiye'de dürüst ve güvenilir danışma ile mülk satın almanızı sağlayacaktır. Yabancı alıcılar için profesyonel komisyon ekibi olarak, kaliteli, müşterilerimizin zevkine, ilgisine ve arzusuna uygun gayrimenkulü buluyoruz. Summer Home temsilcileri bir inceleme gezisi sırasında size rehberlik edecek, işlemler; Almanya, Hollanda, Slovakya, İsveç, Rusya, Polonya, Arabistan, Fars ya da Türkiyeden gelen müşterilerimiz için seçeceği dil tercihine bağlı olarak gerçekleşecektir, Bütün gayemiz güvenilir ve profesyonel hizmet sunmaktır.

Summer Home Gayrimenkul olarak elimizen gelen yardım ve hizmeti sunuyoruz. Summer Home Gayrimenkul birincil sloganı, gayrimenkulün müşterilerimizin özel ihtiyaçları ve gereksinimleri için uygun olduğundan emin olmaktır. Sizin memnuniyetiniz bizim başarımızdır.

Summer Home Gayrimenkul Alanya.