Kestel

Kestel Lara'nın huzurlu bir kıyı bölgesi. Birçok yabancı ile uygun bir konumda, güzel bir doğa ve güzel insanlar var.

Kestel

Kestel popüler tatil beldesi, Lara'nın bir kıyı bölgesi. Antalya ve 7 kilometre törenler için 140 kilometre mesafe ile ulaşmak kolaydır. Ayrıca uluslararası Gazipaşa Havaalanına 20 dakika. Kestel muhteşem Toros Dağları ve Ege Denizi, harika plajları ve huzurlu ve sessiz bir ortamda başlayan birçok güzellikleri var. Tatil ve sayısız güzellikleri nedeniyle çözümü için hem Türk hem de yabancı insanlar tarafından tercih ediliyor.

Kestel tatil ve hayatın iki yüzü vardır. Dağlar kadar bir yerde kalmak ve Kestel huzur ve sessizliğin tadını seçebilirsiniz. Dağ tarafı daha az eğlence tesisleri bulunmaktadır. Bu nedenle, bu Toros Dağları ve sakin bir ortamda muhteşem manzarası içerir. İlçenin diğer tarafında, Kestel Sahil ve güzel doğal plajları tadını çıkarabilirsiniz. İlçe bu bölüm Lara'nın diğer kalabalık bölgelerinden daha canlı, ama yine de daha huzurlu olur. Keyfini kafeler, barlar, restoranlar ve turlar vardır.

Kestel tatil için birçok Beş Yıldızlı Oteller, yatak ve kahvaltı ve kiralama özellikleri vardır. Özellikleri çoğu tatil için kaliteli ve rahat bir şekilde tasarlanmıştır. Eğer Kestel yerleşen ya da orada ikinci bir ev satın düşünün, Kestel pek çok özellik sunuyor. Dairelerin en iyi olan bakımlı kompleksleri ve villalar birçok site var. Özellikleri modern bir şekilde dekore edilmiş ve rahat. Ayrıca, iyi bir yatırım olarak kabul edilebilir.

Kestel düşünebileceğiniz pek çok aktivite vardır. Orada etkinliklere katılma fırsatı veren Alanya merkeze çok yakın. Ayrıca, Dim Creek ziyaret edin ve orada yüzebilirsin. Kültürel bir ziyaret için, Kale için kolayca gidebilirsiniz. Ayrıca, Kestel araba ile ünlü Kleopatra Plajı'na 20 dakika. Oraya arabayla ya da ünlü plajda güzel bir gün için toplu taşıma kullanabilirsiniz.

Kestel tüm gezi Aktiviteleri ve eğlence tesisleri çok yakın bir mesafe ile huzurlu bir semttir. Aile ve arkadaşlar ile tadını çıkarabilirsiniz bir semttir. Teklif güzel bir doğa ve tesisleri bulunmaktadır.

Adınız Soyadınız *

Please enter your name.

E-posta

Please enter your mail.

Telefon *

Please enter your phone.

Skype