Kullanım Şartları

Kullanım Şartları
facebook google plus twitter

Bulabilirsiniz Yazlık Ev Emlak terimlerin kullanımı www.summerhometurkey.com.

Herhangi bir kişisel bilgi hakkında ziyaretçi değil kaydedilmiş ya da toplanan www.summerhometurkey.com. Ayrıca, web sitesi ziyaretçi ya da üçüncü şahıslara (SPAM) sahipsiz herhangi bir bilgi göndermez.

Ayrıca, herhangi bir tanımlama tarayıcılar veri toplanması için gönderilmiyor.

İşletim sistemleri ve tarayıcılarda web sitesinin daha da geliştirilmesi için kullanılan istatistiki bilgiler Yazlık Ev Gayrimenkul tarafından kaydedilir. Oturum bilgileri ve herhangi bir üçüncü parti ile paylaşılmayacaktır.

E-posta ile web sitesinden alınan bilgiler kesinlikle gizli tutulacaktır ve herhangi bir üçüncü kişiye dağıtılmış veya satılan olmayacaktır.

İnternet kullanıcılarının gizliliğini Yazlık Ev Emlak kararlılığının koruma altında.

Metin yazarlığı

Yazlık Ev Gayrimenkul ve/veya onun bağlı kuruluşları ve iştirakleri devam kontrol, sahiplik ve/veya lisans ve korumak https://www.summerhometurkey.com/ tüm hizmet ve içerik web sitesi üzerinden telif hakkı ve ticari marka.

Herhangi bir amaç için Yazlık Ev Emlak web sitesinden herhangi bir özleri kullanmak caiz. Çoğaltmak, kopyalamak, yayınlamak, postalamak, yüklemek, web sitesinden herhangi bir malzeme veya bilgiyi iletmek veya dağıtmak caiz değildir. Bilgi yalnızca ticari kullanım indirilen ve kişisel için basılabilir.

İçeriği başkaları tarafından bağlantılar veya sosyal medya aracılığıyla paylaşılabilir.

Bizim marka tescil

Yazlık Ev Emlak tescilli bir marka adı, logosu ve web sitesinin marka Türkiye Cumhuriyeti telif hakları ile korunmaktadır.