Oba

Oba çok ünlü bir bölge, özellikle sessiz ve sakin çevresi için popüler.

Oba

Lara'nın bir başka ünlü parçası özellikle sessiz ve sakin çevresi için Oba, popüler. Bu bölge sıcak, güneşli günlerde keyfini çok rahat restoranlar, dükkanlar, güzel kumlu plajları ve parklar bulunmaktadır. Sadece 4 Doğu Lara'nın merkezine km uzaklıktadır. Alanyum Alışveriş Merkezi, Metro ve Kipa hipermarket de çok yakındır.

Oba her Pazartesi günü düzenlenen yerel pazarda taze meyve ve sebze satın alabilirsiniz. Güzel bir vadi ve Dim Mağarası olan Dim çayı gibi birçok konumlar sadece 15 dakika araba ile yer almaktadır.

 

Meta: Oba birçok eğlence olanakları ve birçok kişi tarafından tercih edilir neden olan faaliyetleri ile huzurlu bir semttir. Bazı yabancı insanlar bile orada barlar ve restoranlar var.

Oba Lara'nın huzurlu bir ilçe olduğunu, kıyıya çok yakın bir mesafe. Alanya merkezine 3 kilometre. Yabancılar da dahil olmak üzere birçok kişi tarafından tercih edilen gelişmekte olan bir bölge. Sakin bir ortam ve güzel bir doğaya sahiptir. İhtiyacınız olabilecek birçok mağaza, kafeler, barlar, restoranlar ve tüm hizmetleri, taze meyve ve sebze için Pazar günü dahil.

Oba birçok kişi tarafından hem Akdeniz törenler merkezi yeşil doğa ve yakınlık nedeniyle tercih edilir. Kolayca Oba gelen Lara'nın tüm ünlü plajları ulaşabilirsiniz. Ayrıca, birkaç dakika içinde Alanya merkezinde faaliyetlerini tadını çıkarabilirsiniz. Çok sayıda eğlence imkanları ve uygun konut ile gelişmekte olan bir alandır. Kira veya satın alabilirsiniz, Beş Yıldızlı Oteller, yatak ve kahvaltı ve özellikleri vardır. Hepsi tatil veya çözüm için gerekli konfor ve kalite sunuyor.

Jeep Safari dahil olmak üzere bu alanda birçok gezi faaliyetleri. Kolayca Oba sahil ulaşmak ve gezi, yüzme, şnorkel veya dalış turlarına katılabilirsiniz. Diğer aktiviteler, tarihi gezi turları, yürüyüş turları, yamaç paraşütü gibi doğa sporları, parasailing, jet ski, white river rafting vb vardır. Sürücü veya mevcut ve uygun toplu taşıma kullanabilirsiniz.

Birçok yabancı Oba yerleşmeyi tercih eder, bazıları orada işletmeler bile var. Eğlenceli aktiviteler düzenleyen barlar ve restoranlar vardır. Yerel mağazalar pazar yerinde ve taze meyve ve sebzeler çok çeşitli olduğundan Oba mutfaklı düşünebilirsiniz. Eğer bir daire veya villa içinde kalıyorsanız, çok uygun bir seçenektir. Kolayca kiralamak ya da satın almak özelliklerini bulabilirsiniz. Çoğu modern tasarımlar ve rahat bir dekorasyon sunuyoruz. Komplekslerinin en iyi bahçe, yüzme havuzu, çeşitli spor alanları ve muhafaza tesisleri, otoparklar vb sunuyoruz.

Oba doğa ve olanaklarıyla tatil için güzel bir seçimdir. Kolay ulaşmak plajlara inanılmaz doğal bir görünüm için, hayatın tadını çıkarmayı seven çok samimi insanlar dahil olmak üzere her şeyi sunmaktadır.

Adınız Soyadınız *

Please enter your name.

E-posta

Please enter your mail.

Telefon *

Please enter your phone.

Skype