Sıcak Bir Tatil İçin 10 Rota

Sıcak Bir Tatil İçin 10 Rota
facebook google plus twitter

Datça

Datça birlikte Akdeniz ve Ege bir araya getiren ülkemizin nadide köşelerinden biri. Sezonun yoğun olduğu dönemde bile, bu tür cep merkezleri olarak hiçbir insan sel oluyor. Tam tersine, sakin ve dinlenmek isteyenlerin uğrak noktası. Uzun geçen çok güzel bir koy ve mevsim vardır. Stresli bir iş dönemi başlamadan önce Datça gerçekten huzurlu bir tatil geçirebilirsiniz hatırlatmak isteriz.

Yan

Antalya'nın en popüler tatil duraklarından biri olan tarafı, bir gün ve bir tatilden beklediğiniz her şey görülmesi gereken hareketli bir gece hayatı, sonsuz enerji ve antik kent bulunmaktadır. Yaz ayları oldukça farklı bir eğlence sunuyor ama bazılarına göre, bölgeyi ziyaret etmek için en iyi zaman Ekim. Bu nedenle, şu anda yola giden o yaz hala Yan oluyor çünkü çekinmesin.

Bodrum

Eylül ayı sonunda, Bodrum kalabalıklar yavaş yavaş solmaya ve gerçek Bodrum Bodrum severler için uğrak yeri oldu. Bu günlerde hava hala sıcak olduğu ve deniz her zamanki güzelliğinden hiçbir şey kaybetmedi, Bodrum bir şans verilmesini hak ediyor. Eğer bir tatile gitmek için yazın son günü bekliyor, ya da ilk kez tecrübe etmek isterseniz, orada düşünmeden gidebilirsiniz.
Olimpos

Eğer doğa ve tatil hakkında konuşursanız , elbette Olimpos akla gelen ilk yerlerden biridir. Çünkü burası tamamen doğal ve daha çekici kılıyor zamanda doğal kalmayı başardı. Eşsiz Denizi karşılayan yemyeşil doğa her zaman burayı görmeye değer. Nedeniyle Carettta olma ödülüne SİT Alanı olarak ilan edilen bu bölgede yumurtlama döneminde olduğu için ve ayrıca bungalov konaklama deneyimi sunmaktadır.

Kaş

Kaş şehir stresinden uzaklaşmak, özellikle begonvil, aynı zamanda unutulmaz bir deneyim sunmaktadır dalış meraklıları için bir cennet olan en lezzetli Akdeniz lezzetleri sunan restoranlar ve muhteşem Denizi ile çevrili taş sokakları için en güzel adreslerden biri .Böylece, her mevsim her zamanki gibi güzel görebildiğimiz Kaş, uzun süreli tatil yerlerinden biri olarak listemizde yer alıyor.

Ölüdeniz

Fethiye bir turizm beldesi olan Ölüdeniz ünü, dünyanın sınırları aşar ve bugün tüm dünyada sadece ülkemizde değil aynı zamanda ağırlıyor. Lagün oluşumu çok popüler bir özellik için nadir bir deniz sayesinde özellikle beyaz kum ve deniz durgun bir su olmasının etkisi ile gölün en önemli özelliklerinden biridir. Tabii ki, nedeniyle iklim şartları, Ziyaretçi Sayısı tatilleri daha uzun sürer gibi her gün artmaya devam ediyor.

Finike

Finike Antalya Kumluca bölgesinde bir kasaba. Açık deniz ve doğal bir liman olmasının da etkisiyle tekne turları en sık durdurma noktalardan biri olan bu kasaba deniz ve güneşe çıkmak için gereken her şeye sahiptir. Kemer'e 55 km olan Finike, doğa görenler hayran olacak. Ne arkasında en aktif dönemini geride bırakırken burada bir şans verelim mi?

Kız Kalesi

Bölge için Kızkalesi, Mersin yer alan Erdemli ve önemli bir turistik yer, kıyıdan 500-600 metre uzakta bir ada üzerinde yer almaktadır. Bu kalenin de bulunduğu şehrin adını verir. Günümüzde, tatil genellikle sahil tatil için tercih edilir. Eğer sıcaklık ve iklim hakkında konuşurken, özellikle söyleyerek "olanlar için ise" ilk seçeneklerden biri olmak için ideal olduğunu söyleyebiliriz yaz yeterince alamadım.

Osmaniye

Sakin ve huzur isteyenler dinlenmek isteyenler tarafından tercih edilen ilan, şehir konforlu konaklama olanakları sunmaktadır. Sadece bir kez bu yeri ziyaret eden bir kişi kesinlikle yer düzenli olur. İlçe son zamanlarda sıkça tercih olmasına rağmen, hala popüler tatil beldeleri kadar kalabalık değil. Ancak, en huzurlu dönemin hiç şüphesiz Ekim. Bu yüzden hava hala sıcak olduğunu İlan ederken, kısa ama güzel bir kaçış planı.

Alanya

Sezon daha uzun sürer beri, Alanya yaz son günlerini zevk ve hoş bir şekilde bitirmek güzel yerlerden biridir. İlçe yaz ayları Ekim olan, takip eden ay boyunca ve güzellik sürdürmektedir. Alanya konaklama açısından da geniş bir yelpazeye sahiptir ve ziyaretçilerine gece hayatından tarihi güzellikleri, plajları ve faaliyetleri için kapılarını açıyor.