SSS

Türkiye'de emlak satın alma konusunda size yardımcı olacaktır sık sorulan soruların listesi:

Ben, yabancı olarak, Türkiye'de bir emlak satın almak?
Bir yabancı olarak, karşılıklı haklara sahip uluslardan birine ait ve Türkiye'de emlak satın alabilirsiniz.

Eğer Türkiye'de bir mülk satın alırsanız oturma izni alma miyim?
Başka bir yabancı olarak, Türkiye'de 1 yıl için tüm gerekli belgeleri sağlayan tüm gösterdikten sonra oturma izni alabilirsiniz.

Eğer Türkiye'de bir emlak satın almak istiyorsanız, ikamet izni olması gerekiyor mu?
Hayır, sanmıyorum.

Türkiye'de emlak satın alırken herhangi bir kısıtlama var mı?
Mülkiyet tarihsel önemi, orman bölgeleri ve birincil tarım arazisi, askeri bölge veya bölgelerde yer alan cant ve tapu olmalı. Bu noktaları takip sattığımız tüm özellikleri.

Birden fazla emlak yatırımı miyim?
Evet, Türkiye'de satın alabilirsiniz özellik sayısı için hiçbir sınırlama yoktur.

Yabancı bir şirket Türkiye'de gayrimenkul satın alabilirim?
Evet, şirketlerin Türkiye'de gayrimenkul sahibi olabilir. Şirketin kökeni ülkenin Türkiye ile karşılıklı anlaşma olmalı.

Bir malın fiyatı belirler.
Yeni inşa edilen emlak fiyatlarının geliştirici tarafından belirlenir. Ya da üçüncü taraf aracılığıyla mülk satın almak kişiyle aynı bedel ödemek gerekir.

Kim Türkiye'de emlak satıyor?
Emlak alım birçok farklı yolu vardır. En iyi seçenek lisanslı emlakçı seçmek için, ancak, birçok kişi, örneğin mücevher veya deri satıcılar, garsonlar vb., Türkiye turizm bölgelerinde mal satmak.

Neden bir emlakçı ile bir mülk satın almalıyım?
Emlakçılar için emlak satın alma ile size yardımcı olan profesyonellerdir. Yazlık Ev Emlak bir emlak satın almak için gerekli tüm bilgileri size sağlayan deneyimli şirket lisanslı. Satılık özellikleri geniş bir yelpazesi ile, sizin için doğru özellik seçmek ve satın alma sürecinin tüm adımları boyunca size rehberlik edecek.

Yabancılara yönelik halk genel algı nasıl?
Sıcak bir şekilde misafir ağırlamaya Türk kültürünün ayrılmaz bir parçasıdır. (Eğer daha rahat değilse) Türkiye'ye her zaman ülkenizde kadar iyi hissedeceksiniz emin olabilirsiniz.

Dil öğrenmek için gerekli midir?
Dil öğrenmek tamamen size kalmış. (İngilizce, Almanca, Rusça) ana dilleri yaygın olarak faaliyet gösterdiği yerlerde konuşulur beri dil öğrenmek için zorunlu değildir.

Kolay erişim tüm yıl boyunca faaliyet yerler?
Bulunduğumuz konuma en yakın havaalanı tüm yıl boyunca faaliyet gösteren Antalya Uluslararası Havaalanı ve 2005-Belek Havaalanı vardır. Antalya ve tüm yıl boyunca 2005/Büyük Avrupa havaalanlarına birçok uçuşlar vardır.

Türkiye'de sağlık sektörü nasıl görünüyor?
Türk sağlık hastaneler: devlet hastaneleri, üniversite hastaneleri ve özel klinikler üç farklı türleri ile çalışır. Kamu hem de özel hastane ekipmanları kalitesi ve uzman bilgisi ile ilgili olarak uluslararası standartları yerine getirmek. Birçok hastane, uluslararası sigorta şirketleri ile anlaşmaları var.

Burada çalışması, herhangi bir uluslararası bankalar var mı?
(İş Bankası, Garanti, Akbank) Avrupa ofisleri ile (HSBC, Fortis), aynı zamanda Türk bankalarının faaliyet gösterdiği yerlerde çok sayıda Uluslararası Banka vardır.

Yabancıların Türkiye'de ipotek alabilir mi?
Evet, yabancılar Türk banka para kredi. Yazlık Ev Emlak birçok hedef inşaat şirketleri ve piyasadaki en iyi bankalardan biri ile işbirliği ile işbirliği yapar, Deniz Bankası, 10 yıla varan kredi faiz oranı teklif.

Satın alma işlemi neye benziyor?
İlk bir özelliği seçmek için, satıcı ile bir anlaşma imzalamak, tüm masraflar ve tapu almak gerekir. Satın alma işlemi hakkında daha fazla bilgi için buraya tıklayın.

Maliyeti ne Türkiye'de emlak satın alırken ödemek zorunda mıyım?
Türkiye'de emlak satın alırken ortaya çıkan bazı maliyetler vardır. Ödeme için buraya tıklayın ne yaz Evde ayrıntılı olarak sizi bilgilendirmek.

Ne Türkiye'de emlak satın almak için ekstra ücret ödemek gerekiyor mu?
Başlık ücreti gideri hariç, teklif bizim hiçbir gizli maliyeti vardır. Gördüğünüz fiyat son fiyattır.

Ne TAPU var?
TAPU özelliği tüm hakları size ait olduğunu gösteren yasal belge olan tapu, Türk adıdır. Tüm özellikleri Arazi ve Kayıt ofisi tapu bir başlık olmalı.

Ne kadar başlık benim tapuyu almadan önce beklemek zorunda mıyım?
App alır. Başlık tapu, Türkiye'de emlak satın aldığınız günden itibaren almak için 3 gün.

Türkiye'de malımı temin edebilirim?
Evet, Türkiye'de mülk satın aldıktan sonra, bunu temin edebilirsiniz. Yazlık Ev Emlak uygun sigorta şirketi bulmanıza yardımcı olacaktır.

Yerel vergiler ne ödemem gerekecek?
Yılda iki kez çok az para, ama büyük Avrupa şehirleri ile karşılaştırıldığında Belediye vergileri bir çift vardır.

Malım mobilyalar ile bir yardım alabilir miyim?
Yazlık Ev Türkiye emlak mobilya ile bir yardım sunmaktadır. Son derece deneyimli tasarımcılar ekibi ile işbirliği ve tam bir mobilya veya kişiselleştirilmiş iç tasarım hizmetleri sunuyoruz.

Ne mirası?
Aksi belirtilmediği sürece, bir tapu sahibi olursa, bu özellik otomatik olarak eş veya çocuk tarafından devralındı. Başlık üzerinde herhangi bir değişiklik senet yapmak için, hukuki yardım dahil etmek gerekir.

Mülkümü satsam ülkem için paramı geri alabilir miyim?
Evet, menşe ülke için paranızı geri almak için, eninde sonunda ödemek zorunda kalacak sermaye kazancı vergisi hariç hiçbir kısıtlama yoktur.

Mülkümü satsam sermaye kazancı vergisi ödemek zorunda mıyım?
Türk yasalarına göre, mülkiyet 5 yıl sonra mal satmak durumunda sermaye kazancı vergisi ödemek zorunda değilsiniz.

Mülk kiralanabilir?
Bu elbette mümkün. Eğer kalıcı olarak mülkiyet yaşıyor, sonra yokluğunda kiralama iyi bir gelir kaynağı. Ayrıca kira vergisi ödemek zorunda kalacak, Türkiye'de emlak kiralamak için karar vermek gerekir.

Araç ya da olası bir mobilya almak mı?
Araç ve mobilya almak mümkün. Ancak, ulaştırma, gümrük ve güvenlik yükümlülüklerinin maliyeti çok yüksek, bu nedenle Türkiye'de mobilya veya araba satın almanızı tavsiye ederiz.

Ne İSKAN?
İSKAN: Genel İskan ve Kişisel İskan iki türü vardır. Genel İskan yapı için teknik belge. Bu belge, yerel makam tarafından verilir ve Emlak Yapı konut amaçlı kullanılan tüm gerekli onayları aldı ve orada kalıcı olarak yaşamak için izin verildiğini kanıtlıyor. Sahibi ile birlikte Tapu ile elde edilir ve bu daire için özel İskan, elektrik ve su yeni kayıtlar için gereklidir.

Sizin için Yazlık Ev Emlak ne sunuyor?
Türkiye'de emlak satın alırken ihtiyacınız olan tüm hizmetleri sunuyoruz. Tüm belgeleri ele alıyoruz ve mülkiyet satın alma öncesi ve sonrası hizmetleri sunmak.

Satın almadan önce bir özellik göremiyorum?
Yaz Ev müşterileri için bir inceleme gezileri sunmaktadır. Portfolyo bizim özelliği görmek ve sizin için uygun olanı seçebilirsiniz.

Burada en önemli soruları cevaplamaya çalıştık. Eğer sorunuz burada yoksa, lütfen bizimle irtibata geçmekten çekinmeyin.