Türkiye Finans

Türkiye ekonomisi güçlü ve Avrupa da dünyada en hızlı büyüyen ekonomilerinden biri olarak nitelendirdi. Bu ekonomik büyüme hızı yavaşladı biraz son yıl, ama emlak piyasası hala en iyi Avrupa.

Yurtdışında bir gayrimenkul satın alırken, ülkenin ödeme, ipotek veya taksit planı, ekonomisi, emlak piyasası, özellikleri fiyatları ve daha sonra imkanları hakkında tüm bilgileri bilmek gerekir.

Türkiye'de yazlık Ev Emlak Ajansı hedeflenen çeşitli inşaat şirketleri ile işbirliği ve Garanti Bankası ile işbirliği içinde ödeme için eşsiz bir fırsat sunabilir.

Mortgage ödemeleri 10 yıla kadar kredi sabit bir faiz oranı elde edersiniz.

Pazarında Türkiye'nin önde gelen bankalarından düşük bir faiz oranı için fırsat var, yardım için Yazlık Ev Emlak bizimle irtibata geçiniz.

İpotek:

* Garanti Bankası mortgage USD veya EUR gibi yabancı para yeni inşa özellikleri satın almak için genişletilmiş ve mortgage 10 yıl olabilir.

Hiçbir kredi doğar ödemek durumunda sorun ülkenizde kendi ev risk altında olduğunu * garanti mortgage ile bağlantılı olarak gerekli özelliği olacak ve bu demektir.

Faizli kredi uygulamasının 10 yıldır sabit.

Eğer kredi başvurusu yapmak veya sadece daha fazla bilgi almak, ofisimizi ziyaret etmek veya 0090 242 511 99 98 bizi arayın hoş geldiniz.

Seçilen özellikler bazıları da ipotek ödemeleri 10 yıl ve özellik değeri %50 %5 Sabit oranı sunar.

Daha fazla bilgi için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

* Yazlık Ev Gayrimenkul finansal herhangi bir yatırım yapılmadan önce kendi mali yardım almaları tüm müşterilere tavsiye danışmanlar değil. Türkiye'de emlak piyasasında fiyatları aşağı yanı sıra Yukarı çıkabilir ve geçmiş performansına dayalı olamaz.