Uygun Rüzgarı İle Sörf Tutkunları için yeri doldurulamaz bir yer: Gökçeada

Uygun Rüzgarı İle Sörf Tutkunları için yeri doldurulamaz bir yer: Gökçeada
facebook google plus twitter

Dünyanın ilk Cittaslow Adası “unvanı olan Gökçeada, elverişli rüzgarları ile yerli ve yabancı meraklıları bir acele var.

297 kilometre kare yüz ile büyük adası olan • Gökçeada, kendisi için böyle bir “sörf” ve “kiteboard”gibi doğal ve kültürel güzelliklerinin yanı sıra rüzgar sporları ile isim yapmaya başladı.

Aydıncık sabah erken saatlerde ve İstanbul, Bursa gibi, Yunanistan, Bulgaristan, Romanya, Belçika ve Almanya gibi Ankara, İzmir ve diğer yerlerde, çeviriler çok tutkulu bir kamp devam ediyor. okuma.

Bölgesinde Rüzgar Sörfü açısından çok önemli bir mesafe vardı Gökçeada Belediye Başkanı Ünal Çetin söyledi.

Gökçeada tüm dünya insanları çekmek yerine, sadece ülkenin başlangıç olduğunu vurgularken, şöyle dedi:

SPOR İÇİN "ÖNEMLİ BİR YER"

Var adanın rüzgar verimliliği noktasında ve sabit bir rüzgar artışı sağlamak için sporcular için vazgeçilmez bir yerdir. Belçika ve Almanya'dan misafirlerimiz aşağıdaki uçurtma ve rüzgar sörfü büyük hareketlilik zevk diliyoruz.

Çetin gelişmeler doğrultusunda yapıldığını belirten Aydıncık'ta • Gökçeada Rüzgar Sörfü nokta var, şöyle dedi:

Gelecek nesiller ulaşmak için başlatmış olduğumuz turizm iddiamızı•, Rüzgar Sörfü eklemek için gidiyoruz. Nasıl başarabiliriz? De Çevre, Tarım ve Turizm ve Turizm sağlık ve spor. Spor için sporu ve adaya gözlerini açmak için Ortaklık sörf yapıyoruz

"BİR UÇURTMA SÖRFÜ VE RÜZGAR SÖRFÜ CENNETİ"

Gökçeada bu spora düşkün olanlar tarafından ağırladı olduklarını Aydıncık Rüzgar Sörfü okulu ile Volkan Günel, sörf hocası, dedi.

• Günel, İstanbul'da 2000'li yılların başlarında açıldı, belki de bu okul Gökçeada sevk edilmişti söyleyerek ve şöyle dedi. Aşık Gökçeada şubesi ve rüzgar, doğa ile düştüm. bir yer.

Rüzgar Sörfü ve adada 9 ay boyunca sporu hakkında ifade eden Günel, kupa söyledi:"Burada 24 saat boyunca esen rüzgarlar. Büyük bir bay ve çok rahat kaymasını içinde 700-800 kişi. Doğası da oldukça göz kamaştırıcı .. cennet bir yer.”