Yasal Uyarı

Yasal Uyarı
facebook google plus twitter

Yayınlandığı tarihte güncel doğru ve güncel olmak, Yazlık Ev Emlak web sitesinde malzeme sürekli sigorta zor bir çalışma gerektirir. Bununla birlikte, Yazlık Ev Emlak olamaz böyle render web sitesinde, bağlantılar, grafik veya diğer ürün tüm bilgilerin doğruluğu ya da mükemmellik garanti. Olası site sonunda eski haline bu bilgileri sürekli değişiklik yapar.

Yazlık Ev Emlak haber vermeksizin özellikleri, fiyatları, özellikleri, planları ve durumu değiştirme hakkına sahiptir. Kat planları sanatçı işlemeler olan, haritaları, cepheler, ve çizimler, tek amacı bilgi vermektir. Teknik özellikler ve boyutlar yaklaşık olarak gösterilir.

Oral deyimi aslında doğru bir ifade olarak güvenmek mümkün değildir.

Diğer web sitelerine bağlantılar operatörler, sahipleri veya içeriği üzerinde web sitesi ve bilgi amaçlı “olarak sadece” kullanmak için değil (ima ya da ifade edilmiş), herhangi bir tür garanti gibi olmasından dolayı herhangi bir sorumluluk teşkil etmez.

Güven neden ya da Yazlık Gayrimenkul tarafından kabul edilmeyecektir web sitesinde herhangi bir bilgi kullanımı nedeniyle herhangi bir yanlışlık veya komisyon neden olabilecek herhangi bir sorumluluk, kayıp veya hasar.

İsteğiniz üzerine, web sitesinde herhangi bir özelliği herhangi bir belirtilen özellik sözleşmesinde yazılı olabilir.

Web sitemizde bilgisayar veya diğer elektronik aygıtlara zarar verebilecek hataları, virüs veya diğer zararlı içerik içermeyen garantisi altında değildir.

Sitenin kendisi ile memnuniyetsizlik durumunda Web sitesini kullanarak durdurmak için tercih, içerik veya malzeme içerir.

Sitenin şart ve koşullarını tüm içerik sorumluluğu altında olan yazlık Ev Emlak garanti, kanun tarafından belirtilmiştir.

Gizlilik Politikası

İnternet kullanıcılarının gizliliğini Yazlık Ev Emlak taahhüt koruması altında.

Herhangi bir ziyaretçinin herhangi bir bilgi kaydedilmiş veya web sitesi tarafından toplanan değildir. Ayrıca, (SPAM) sahipsiz herhangi bir bilgi kimse gönderilmeyecek.

Google Analytics Yazlık Ev Gayrimenkul tarafından bilgi ve sipariş sadece geliştirmek için web sitesinin kullanımı ve web sitesinin güvenliğini sağlamak hangi tarayıcılar ve işletim sistemlerinde istatistikleri oluşumu günlüğü için kullanılmıştır. Bu bilgiler herhangi bir üçüncü şahıs ile gönderilen ya da paylaşılmayacaktır.

E-alınan bilgiler sıkı gizlilik posta, web sitesi aracılığıyla garanti edilir ve bu Bilgi paylaşılan veya başka kimseye satılmayacak.