sort-gridsort-list

Bodrum'da Satılık Gayrimenkul

Bodrum bir emlak satın almak için seçtiğinizde, kararınızı etkilemesi gereken birçok faktör vardır. Özelliği konumu önemlidir, harika deniz manzarası ve şehre yakın diğer olanaklar ile denize yakın. Bu alanlarda, kira geliri Bodrum sakin kesimlerinde (%6 ve daha fazla) çok daha yüksektir. Bu alıcıların çok dikkatli olması gerekir nedenlerinden biridir. Birçok büyük yatırımcılar Bodrum'da bir emlak satın almak için karar verdi, özellikle yeri, diğer kıyı Avrupa ülkelerinde aynı düzeyde Villa fiyatları daha uygun olan villalar, güçlü Türk ekonomisi, sakin bir ortam, büyük kira geliri ve fiyatlar çünkü.

--explode--

Eğer Bodrum yatırım için, sonra Yazlık Ev Emlak bize ulaşın istediğiniz yere ve Bodrum'da emlak satın almak için gerekli tüm bilgileri sunacağız.

Türkiye'de gayrimenkul son yıllarda Avrupa'nın en iyi pazarlarından biri olmuştur. Bodrum emlak piyasası aynı eğilim vardır, bu yüzden şimdi özelliğinde Bodrum yatırım için doğru zaman.

Bodrum, Türkiye'nin güneybatı Ege bölgesinde bir liman kentidir. Bu şehir sıcak, güneşli yazlar ve ılık ve nemli kışlar ile tipik bir Akdeniz iklimine sahiptir.

Bodrum yatırım Emlak

Bodrum yakın iki havaalanı vardır. Yaklaşık 35 km uzaklıkta yer alan ve iç ve dış hatlarda barındıran Milas-Bodrum Havalimanı. İkinci havaalanı kadar teknelerle erişim ile 70 km ve sadece mevsimlik uçuşlar ev sahipliği yapan Kos Adası Uluslararası Havaalanı. Mülk sahiplerinin bu nedenle her yıl Avrupa'nın her yerinden uçak ile yuvarlak evlerine kolay bir erişim var.

Ege ve Akdeniz kıyılarında birçok diğer şehirler gibi, Bodrum da yabancı yatırımcıların ilgisini çekmektedir. Bodrum bütçeler her türlü satılık emlak doludur. Eğer uygun fiyatlı daire veya lüks villalar ile ilgileniyorsanız, Bodrum satılık emlak geniş bir seçimdir.

Satılık daire yeni inşa edilmiş kompleksleri Bodrum ayrılmaz bir parçası olan eski taş evleri ile büyük bir zıtlık oluşturuyor. Beyaz taş harika begonvil evleri o Bodrum için tipiktir ve Bodrum özel bir teklik verir harika bir manzara oluşturmak. Bodrum'da mülk harika konumu, güzel çevre, iyi insanlar ve makul fiyatlar burada bir mülk satın almak ve kendi evlerinden bu şehrin tadını yabancılar ikna etmiş.

--explode--

Bodrum Çekici bölgelerinde Satılık mülk

Yatırım için en iyi yerlerden biri yel değirmenleri, koyları ve yeni marina ile güzel bir tepelik doğada Old Town, bir alandır. Özel havuzları ve Bahçeleri ile uygun fiyatlarla Satılık Daireler, aynı zamanda lüks villalar, manzaralı bir tepe üzerine kurulmuş bulabilirsiniz. Kalkan Villa Bodrum, satılık uygun fiyatlı daireler birçok kompleksleri çoğu sahil özelliği sağlar. Geçmiş yıllarda, bu alanda restoranlar, tam 12 ay boyunca yaşam sağlayan alışveriş merkezleri ve diğer olanaklar konaklama yeri genişledi. Kalkan Villa değişti ve satılık kiralık veya mülkiyet talep her yıl artıyor. Bu alanda kira geliri yüksek, özel yüzme havuzlu Deniz Manzaralı daireler ve villalar şehrin farklı yerlerinde özellik daha büyük bir yatırım karşılığında.

Diğer çekici parçalar, Bodrum veya Bodrum merkezi de dahil olmak üzere, yenilenmiş ve restore edilmesi gereken satılık çeşitli daireler ve satılık villalar, taş evler var.

Bodrum'da özelliği de yabancı ve Türk sahipleri vardır. Bodrum burada lüks ve özel evlerin %80'ine sahip olan Türk vatandaşları arasında popüler.