sort-gridsort-list

Cikcilli

Cikcilli Alanya'nın bir semttir. Alanya merkezine huzurlu ve sakin bir yer, 5 kilometre. Antalya merkeze 135 kilometre. Şu anda Cikcilli yaşayan 18500 civarında insan var. Bu sayıda turist her yaz Cikcilli ziyaret ile artar.

--explode--

Cikcilli iklimi tipik Akdeniz iklimidir. Çoğunlukla güneşli ve sıcaktır. Tatil sezonu sıcak ve Güneşli hava nedeniyle 9 ay kadar sürer. Cikcilli Toros Dağları ve Akdeniz arasında inanılmaz bir doğaya sahiptir. Oba ve ilçelere Ciplakli Cikcilliye komşumuz olur. Ayrıca Kale ve Kızılkule gibi Lara'nın önemli tarihi yerleri bulunur. Cikcilli yaşam standardı oldukça yüksektir, özellikle yabancılar için. Güzel iklim nedeniyle, haftalık pazarda taze meyve ve sebze bulabilirsiniz. Çiftçilerden satın alındığından ötürü çok uygun fiyatlıdır. Ayrıca çevresinde çok sayıda mağaza, eczaneler, restoranlar, kafeler, barlar, birçok eğlence olanakları ve gezi faaliyetleri.

----

Cikcilli, kolayca sahile gidin ve mükemmel güneşli bir günün tadını çıkarın . Yüzmek ve çeşitli deniz aktivitelerine katılabilirsiniz. Cikcilli konumu deniz ve dağ aktiviteleri ortasında olmak için çok uygundur.. Her yıl daha fazla turist alan yeni gelişmekte olan bir semttir. Çoğu yabancı yatırımcılar tarafından burada yapılan yeni yatırımlar bulunuyor. Bu bölge daha modern ve canlı bir mekan haline getiriyor. Eğer her hangi bir yatırım yapmak istiyorsanız burası sizin için doğru adrestir.

Yeni inşa edilen ve hala inşa edilmekte olan modern ve lüks projelere Cikcilli bölgesinde devam ediliyor. Güzel bir doğa, dost canlısı insanlar ve gelişen, güvenli ve temiz bir ortam olanağı sunmaktadır. Tatil için bir mkülk satın almak çok mantıklı bir seçim olacaktır.