sort-gridsort-list

İstanbul'da Satılık Gayrimenkul

İstanbul'da yaşayan Avrupalı diğer büyük şehirleri ile karşılaştırıldığında, düşük maliyetli, İstanbul'da bir emlak satın almak için karar vermek insanlar için pozitif ana unsurlardan biridir. Genel olarak İstanbul ve Türkiye sahil beldelerine ve Avrupa, özellikle İspanya ve Fransa'da büyük şehirlerde bu daha uygun fiyatlı bir yoldur yaşam gayrimenkul reasonble fiyatları ve maliyetleri sağlamak. Akdeniz iklimi aynı, Türk kültürünü ilginç, yaşam maliyeti düşüktür, bu yüzden birçok kişi pahalı daireler ve villalar ile yerine Avrupa'nın Türkiye'de bir emlak satın almak için karar verdik neden görmek çok zor değil.

--explode--

İstanbul dünyanın en kalabalık şehirlerinden biridir ve Türkiye tarihi, ekonomik ve kültürel merkezidir. İstanbul dünyanın en hızlı büyüyen Metropol ekonomileri vardır. Boğaziçi, doğal Boğazı ve uluslararası alanda önemli suyolu, Avrupa ve Asya yakası İstanbul'un böler.

İstanbul gayrimenkul yabancı alıcılar için çok ilginç. Harika konumu, diğer Avrupa şehirleri, sıcak iklim için yakın mesafe ve kolay erişim dışında, ayrıca emlak yatırımcıları çekmek satılık emlak yaşam ve fiyatların düşük maliyet.

İstanbul Satılık Daireler

İstanbul'da emlak fiyatları değişebilir ve konumu ve satılık emlak büyüklüğüne bağlıdır. Satılık daire ve villalar İstanbul her iki tarafında da kullanılabilir. İstanbul Avrupa yakasında özelliği vardır, tabii ki, Asya tarafında daha az çekici yerler satılık özelliği çok daha yüksek fiyatlar.

Daireler İstanbul emlak piyasasında baskın bir yeri olmadığını söylemek zorundayız. İstanbul Avrupa yakasında yeni kompleksleri, modern tasarım, 5* imkanlar sağlamak, ama alıcılar daha yüksek fiyatlar için hazır olun, 150.000 Euro civarında küçük daireler için başlangıç gerekir. Ayrıca daha geleneksel bir his sunan İstanbul Satılık Daireler. Şık bir şekilde yenilenmiş olması, o eski daireler ve büyük dubleks yatırımcılar için iyi bir seçenek vardır. Fiyatları 150.000 Euro ' da başlayacak.

İstanbul banliyölerinde inşa edilen çok büyük lüks kompleksleri vardır. Bu kompleksler yüksek kalitede tüm sosyal imkanlar ile inşa edilen ve istediğin her şeyi sağlar. Fiyatları 45.000 Euro şehir merkezi ve başlangıç oranla daha makul. Ulaşım ağlarının iyileştirilmesi ile, şehrin eteklerinde konutlar daha erişilebilir günümüzde olur ve büyük şehir İstanbul'un bir parçası olmaya başladı.

--explode--

İstanbul'da Satılık villalar

Bu şehir aynı zamanda Villa satışa sunuyor, ama İstanbul'da villa ve Türkiye sahil tatil beldelerinde villalar arasında bir fark yoktur. İstanbul (800.000 Euro banliyölerinde üzerinde 300.000 Euro) veya yenilenmiş olması, şehir merkezinde satılık özel villalar sağlarken, Akdeniz bölgesinde, Villa ve genellikle aynı kişiler üzerine inşa edilmiştir.

Büyük Ekonomik Koşullar

İstanbul gayrimenkul ikinci bir ev, güzel bir ülkede emeklilik konum ya da sadece tatil için daha düşük maliyetli yaşam ile isteyen herkes için kullanılabilir. İstanbul ve Satılık Daireler Villa büyük bir seçim ile harika bir yatırım yeri sağlar. Türkiye'de Mortgage oranları bu bir mülkiyet satın alma, ya da yerel alıcılar veya yabancı olanlar için çok uygun hale gelmiştir.

Milyonlarca turist geliyor, İstanbul gibi yerde kiralık emlak talep yüksek. Mülk sahiplerinin mülkü kiralayarak ekstra bir gelir kazanmak için harika bir fırsat var.

İstanbul'da Mülk Sahipleri için Avrupa'ya kolay Bağlantı

Sen ne arıyorsun bu bölgede çıkarı olduğu açıktır ve tüm Avrupa şehirleri için büyük bir bağlantı ile, İstanbul her şeyi sağlar. İstanbul – Atatürk Havalimanı ve Sabiha Gökçen Havaalanında iki Uluslararası Havaalanı vardır. Hem Avrupa'da hem de tüm yıl boyunca uluslararası uçuşlar sağlar. Yılda 150 milyon yolcu kapasiteli dünyanın en büyük Havalimanı olacak olan üçüncü Havalimanı, planlandı. Şehirde bağlantı çok sayıda yabancı İstanbul'da bir emlak satın almak için başka bir neden. Şu anda iki havaalanı, daha çok iç hatlarda birini kullanarak Akdeniz kıyısında, Türkiye'nin güney bölgelerinde tatil için bir olasılık var.

Birçok farklı nedenlerle, İstanbul dünyanın en gözde şehirlerinden biri olduğunu hiç şüphe yoktur. eğer bu harika şehrin ikinci eviniz olur, Yazlık Ev Emlak bize contat çekinmeyin karar var. İstanbul'da bir emlak satın almak ve rüya canlı!