sort-gridsort-list

Konaklı

Konaklı Alanya'nın güzel bir kentidir. Toros Dağları, ilçe merkezine 5 kilometre mesafede yer almaktadır. Cakal Adadanbaşlayarak, berrak bir denizii var. Yabancı turistler arasında son derece popüler olan Alanyanın, en büyük üçüncü bölgesidir. Alanya'nın turizm gün geçtikçe gelişmekte. Birçok otel, beş yıldızlı otellerde, apartmanlar ve villa siteleri dahil.

--explode--

Yaz aylarında, ilçe nüfusu 100 bin kişiye kadar ulaşır. Bu popülerlik Alanya'nın güzel insanları ve muhteşem doğasını görmeye gelen insanların oluşturduğu bir olgudur. Side'ye 5 kilometredir ve burası cennetin bir parçası olarak adlandırılır. Ayrıca sıcak hava pek sevmeyen insanlar için popüler bir yerdir. Alanya'nın tarihi bölgeleri çok yakın olduğundan, en popüler doğal ve tarihi güzellikleri ziyaret edebilirsiniz.Ünlü Kleopatra Plaj ve yüzmek için su Kleopatra gibi yıllar öncesine gidip yıkanabilirsiniz.

--explode--

Alanyanın konumu ve coğrafi özellikleri açısından sizlere mükemmel bir görsel şölen sunmaktadır.Bu konumları iyi kullanarak tasarlanmış ve inşa edilmiş lüks villa veya daireleri rahatlıkla görebilirsiniz. Ayrıca bir çok kültürü içerisinde barındıran bu bölge de panoramik olarak manzara görünür.Mükemmel denizin mavisi ve gök yüzünün uyumunu rahatlıkla izleyebileceğiniz daireler de bulunmaktadır.