sort-gridsort-list

Konyaaltı satılık mülk

Konyaaltı Antalya çok modern ve güzel bir ilçe. Mavi bayraklı Plajı, kafeler, Parklar, muhteşem bir doğa, güzel insanlar ve birçok eğlence olanakları ile buluştuğu yer. İnsanlar orada bisiklet, paten yapmaya, piknik, su sporları ve birçok diğer büyük faaliyetleri keyfini çıkarın.

--explode--

Konyaaltı Antalya'nın Batı kısmında yer almaktadır. Tarihsel olarak Likya Uygarlığının bir parçası olduğunu, bu nedenle ziyaretin tarihi kalıntılar vardır. Konyaaltı insanlar su taşıma kullanmak için kullanılan bir yer olduğunu düşündüm. Tarih meraklıları görülmesi gereken bir kalenin kalıntıları vardır.

Antalya Limanı bulunmaktadır ve havaalanına 20 kilometre. Konyaaltı 4-5 kilometre uzaklıkta güzel plajları nedeniyle Türk ve yabancı turistler arasında çok popüler bir yerdir. Plaj genellikle kalabalık ama deniz kayalıkları yakınlarında biraz huzur bulabilirsiniz. Eğer deniz kayalıklarla giderseniz, güzel Akdeniz ve Beydağları Dağları da dahil olmak üzere harika bir manzara karşılayacak.

--explode--

Eğer tarih meraklısı iseniz, Antalya Müzesi görmek gerekir. Güzel eserler ile doludur. Doğa tutkunları için, Geyikbayırı Mağarası, özellikle yağmurlu günlerde 6.5 metre olan derinlik ve muhteşem manzarası ile harika bir deneyim sunuyor. 120 metre uzunluğunda ve sadece 5 dakika uzaklıktadır. İlginç bir deneyim [Kadın Beach'de bir gün geçiriyor, tabii ki bir kadın varsa olur. Bu plaja sadece kadınlar için sadece kadın işçiler çalışmak için izin verilir. Aynı zamanda kültürel bir akşam Konyaaltı Açık Hava Tiyatrosu.

Konyaaltı doğal güzellikleri, Akdeniz kıyısında muhteşem plajları, ilginç aktiviteleri, eğlence tesisleri ve gezi faaliyetleri ile tam bir paket. İlçe aileniz veya arkadaşlarınızla rahat, huzurlu ve keyifli bir tatil sunuyor. Keyifli tatil sunmak için çeşitli faaliyetler vardır.