Ruslar Türkiye'ye Büyük Buz Gösterisi Getirdi

Rus Buz Şovu Tatiana Navka tarafından koreografisi yapıldı. Buz pateninde dünya olimpiyat şampiyonu olarak bilinir. Performansı Belek'te gerçekleşti ve 3 binden fazla kişi benzersiz performansını görmek için Rixos Land of Legends Hotel'e geldi.

Ruslar Türkiye'ye Büyük Buz Gösterisi Getirdi

Ruslar Türkiye'ye Büyük Buz Gösterisi GetirdiRus Buz Şovu Tatiana Navka tarafından koreografisi yapıldı. Buz pateninde dünya olimpiyat şampiyonu olarak bilinmektedir. Gösterisi Belek'te gerçekleşti ve 3 binden fazla kişi benzersiz performansını görmek için Rixos Land of Legends Hotel'e geldi. Ünlü Rus ressamın sahnesini canlandırmak için özellikle bu performans için bir buz arenası (2000 m2) inşa edildi. Büyüleyici özel efektler arasında muhteşem konuşma kafaları, renkli 3D projeksiyonlar, Chernomorets sakalı üzerinde arenada uçan sanatçılar, havai fişekler ve diğer efektler var.

Başrol sanatçısı Tatiana Navka, “Moskova'da buzda yapılan bu müzikalın ilk performansından sonra ve Rusya'da başarılı bir tura çıktıktan sonra, dünyanın dört bir yanından seyircilerden büyük bir coşkulu geri bildirim aldık. Antalya’yı uluslararası turumuzun ilk şehri olarak seçtik.

Bu gösteri haftada 3 defa (Salı, Perşembe ve Cuma günleri) 21: 30'da başlıyor ve 2 ay sürecek ve final performansı 27 Eylül'de başlayacak.

Adınız Soyadınız *

Bu alanlar zorunludur.

E-posta

Bu alanlar zorunludur.

Telefon *

Bu alanlar zorunludur.

Skype