sort-gridsort-list

Alanya'da Satılık Lüks Villalar

Lara'nın popülaritesi ile birlikte, güneşli ve sıcak iklimi ve samimi insanları Akdeniz Bölgesi ve Toros Dağları bir araya getiren muhteşem doğası önde geliyor. Bu nitelikteki yüksek talep gören dairelerin Alanya'da bulunması da bir hayli dikkat çekici.Özellikle Alanya'da satılık villalar çok popülerleşmektedir. Birçok Türk ve Avrupa halkı satılık villaları tatil için kiralamak veya ikinci bir ev olarak tercih etmektedir.

----

Doğa ve İklim

Alanya güzel plajlar ve dağlık alanları sizlere sunmaktadır. Kıyı bölgelerinde yakın Villalardan istediğiniz zaman deniz kokusunu içinize çekme avantajı da bulunmaktadır.. Denize bakarken villa balkon dinlenme ve yemek ya da kahve içebilirsiniz. Lara'nın dağlık bölgelerinde bulunan Toros Dağlarının serin esintisi de size huzur verecek.. Lara'nın iklimi diğer yıl boyunca bulutlu olan illere kıyasla daha güneşlidir. Bu da uzun bir tatil süreci demektir. Ayrıca; bu iklim ve doğal özellikleri tüm yıl boyunca meyve ve sebze farklı türde sunan zengin bir mutfağı ile taçlandırmaktadır..

Alanya için Yabancıların hayatı

Bİr çok yabancı insanın Alanya'da kiralık ya da satıl almalar yaparak tercih ettiğini gözlemliyoruz. Bu nedenle içerisinde bir çok kültürü barındıran bir bölgedir.. Farklı dillerde her yerde işaretler ve tabelalar görebilirsiniz. Ayrıca, insanların çoğu İngilizce konuşuyor. Avrupa İnsanı için Türkiye' de yaşamak para farkı nedeniyle çok daha kolaydır .Alanya'da, gıda, giyim için fiyat yüksek değildir. Her türlü eşya ucuza bulma seçeneği vardır. Örneğin, meyve ve sebzeler daha ucuz ve daha taze olduğu için haftalık pazarlardan yiyecek satın almayı tercih edebilirsiniz.

Satılık villalar

Alanya'dan kendinize bir villa seçmeniz için size farklı ve geniş bir yelpazeden seneçenek sunmaktadır. Mobilyalı eşyalar gibi bir çok seçenekte mevcuttur. Özel olanların bir çoğunda genellikle bahçe, havuz ve açık otopark vardır.. Alanya güvenli bir yerdir ama her ihtimale karşı, siteleri neredeyse tüm villalara güvenlik hizmetlerni sunuyoruz. Modern bir şekilde dekore edilmiş ve son derece bakımlı özellikleri mevcut. Çoğu geniştir ve bazılarında iki oturma odası bulunmaktadır. Rahat ve şık olması da cabası.

Bir Yabancı olarak bir Villa satın alma

Bir süre için Alanya'yı ziyaret etmek isteyen yabancılar için vize almak da çok kolay. Çevrimiçi (vize e -) bir ücret ile bile alınabilir. Uyruk ve seyahat belgelerine göre ücreti değişir. Uyguladıktan sonra vize e-posta gönderilir. Türkiye'de bir villa satın almak için, prosedür için hizmetler yardımcı olan bir ajans ile iletişim daha iyidir. Yasal olarak bir yabancı olarak gerekli şartları uyarak Alanya'da bir villa sahibi olabilirsiniz. Satış ile uğraşan kamu kurumu Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğüdür. Hizmetlerimizde hem kiralama hem de satış yolunda yardım vardır. Satın almak istediğiniz özelliği seçtikten sonra işlem ve istek yardım detayları hakkında bilgi için bizimle irtibata geçebilirsiniz.